sobota, 30 czerwca 2012

~~Sobota~~

Pierwszy wakacyjny weekend. Nie narzekam na nudę. Cały dzień gdzieś latam ;p Od 9 praktycznie nie ma mnie w domu,najdłużej siedziałam godzinę w jednym miejscu. Nie dawno wróciłam z randki. Nie narzekam było bardzo miło. Chłopak stara się o mnie już prawie 3 miesiące .! W końcu go zauważyłam i już mogę powiedzieć, że CHOLERNIE mi się podoba. Może to głupia, ale dziś na pożegnanie przytulił mnie.;) Ahh, ale to było słodkie.
Tydzień temu zrobiłam sobie nowe zdjęcia. Stwierdziłam, że jest lato i trzeba zmienić zdjęcie główne na facebook-u ;d

Oto jedno z nich :

Najbardziej mi się ono podoba ;))

Dziś nagrałam dla Was filmik. Jutro po południu poinien być on dostępny na moim kanale na


Niestety filmik nie jst taki jaki miał być, w połowie nakręcania padła mi kamera, i jest tylko pokazany i wytłumaczona jak go wykonac. Oczywiście jeżeli będziecie chciały nagram go jeszcze raz, no ale wątpie, że chciałybyście oglądać dwa razy to samo. W poniedziałek postaram się nakręcić kolejny filmik z makijażem, który miałam na zakończeniu roku szkolnego. Koleżanka ma mi wysłać zdjęcia, które mi zrobiła. Oczywiście jeżeli będziecie chciały wstawie Wam kilka najlepszych. Aktualnie dysponuje tylko jednym zdjęciem, na którym oglądam swoje nowo nabyte świadectwo.

Oto to zdjęcie ;p :

W środę znów jadę do Lublina. Masakra. Czekają mnie jeszcze dwie takie wycieczki. No, ale warto jest pojeździć i później chodzić to dobrej szkoły.

Dobra nie będę już Was zanudzać i tak się rozpisałam. Czekajcie jutro na filmik.


Zoska 1996 XOXO ;**3 komentarze:

Dzięki za komentarze i obserwacje! Zamieść link do swojego bloga w wolnym czasie wejdę na niego.