środa, 25 lipca 2012

~~Pierwsza kłótnia 6.~~


PIERWSZA KŁÓTNIA 6.

Pierwsza  kłótnia jest tak naprawdę pierwszym egzaminem dla naszego związku. Test, który ma za zadanie sprawdzić czy nasze uczucia są szczere i nie wymuszone.
Pamiętam jakby to było wczoraj, moja pierwsza poważna kłótnia z panem A. Zadzwonił do mnie rano, a ja nie mogłam rozmawiać, ponieważ moja przyjaciółka musiała z porozmawiać na temat swoich problemów. Napisał mi tylko SMS-a, że nie mam dla niego czasu. Zdenerwowałam się. Odprowadziłam swoją przyjaciółkę do jej chłopaka, a sama wróciłam do domu, wzięłam MP-3 i poszłam się przejść. Moja młodsza siostra denerwowała się o mnie i napisała w tedy do niego. On mi tylko napisał, żebym dała mu znać jak mi przejdzie.
Po południu zadzwonił do mnie i znowu się pokłóciliśmy. Rozłączył mnie w połowie zdania. Nie odzywałam się do niego. Około godziny siedemnastej dostałam od niego wiadomość, że na imprezie, na której był tego dnia, wypił za dużo i rozbił sobie górną wargę i, że jedzie do szpitala. Kłótnie odeszły na bok, a ja nie mogłam spać wiedząc, że osoba, którą kocham cierpi.
Następnego dnia wracał z tej imprezy, a my zapomnieliśmy o kłótni i żyliśmy dalej.
Jak widzicie pierwsza kłótnia to test dla nas. Czasem dopiero po niej uświadamiamy sobie jak bardzo zależy nam na drugiej osobie.
Znam przypadki, gdzie po pierwszej kłótni kończyły się związki. Najwidoczniej te dwie osoby nie były sobie „pisane”. 

2 komentarze:

  1. dokladnie, czasem jedna klotnia moze zakonczyc wszystko :< / http://murphose.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się.
    Dodałam się do obserwatorów i liczę na to samo u mnie:
    http://fashion-by-anita.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za komentarze i obserwacje! Zamieść link do swojego bloga w wolnym czasie wejdę na niego.